Servis Montana – profesionální servis lyží, snowboardů a běžek

K servisu Vašich lyží, snowboardů nebo běžeckých lyží používáme nejmodernější servisní technologie švýcarské firmy MONTANA.


Navštivte nás, provedeme komplexní diagnostiku Vašeho vybavení a navrhneme Vám to nejlepší řešení pro nezapomenutelný zážitek z jízdy na lyžích, snowboardu či běžkách.

Provádíme servis lyží, snowboardů a běžek pro všechny věkové a výkonostní kategorie (děti, rekreační a sportovní veřejnost, členy závodních týmů).

 

Proč je servis lyží důležitý?

Jízda na lyžích nebo snowboardu Vám přinese ten správný zážitek jedině tehdy, pokud budou jejich skluznice a hrany řádně a odborně ošetřeny. Pokud nechcete, aby skluznice a hrany začaly ztrácet své vlastnosti, měli by jste jim dopřát vždy před sezonou a pak cca po jednom týdnu provozu dokonalý servis. Přímo na svahu pak oceníte, že se Vám tato péče mnohonásobně vrátí!

Pro mnohé z Vás bude možná překvapením, že i nová lyže potřebuje servis. Lyže v obchodech mají servis z výroby, ale ten nebývá většinou dokonalý a proto je pro Vaše lyže lepší ji před vyjetím na svah nechat tzv. NAFORMÁTOVAT.

Tento pojem znají především závodní lyžaři, kteří bez tohoto procesu nevyjedou na svah. Naformátování lyže obsahuje srovnání plochy skluznice a spodní hrany, finální strukturu, boční a spodní tuning hrany a impregnaci skluznice voskem. Takto upravená lyže Vám přinese nezapomelnuté zážitky při sjíždění i těch nejprudších svahů!

Neváhejte nás kontaktovat při jakékoliv nejasnosti v oblasti servisu, rádi Vám odpovíme na veškeré Vaše dotazy.

Standardní doba na zhotovení servisu je 1-3 dní (doba na zhotovení servisu se může měnit v závislosti na aktuálním stavu přijatých servisů).

Při provedení servisu ihned, nebo na počkání (tj. do 240 min. od podání) je příplatek 50% z ceny vybraného servisu (tzv. EXPRES servis).