Salice 804 DACRXPF Flo Fuchsia Amber

Cena:

1849,- Kč

 

Doporučená cena:

2490,- Kč

 

Model:

2011/2012

 

Popis výrobku

Moderní linie a rafinovaný design jsou znakem těchto brýlí vyvinutých pro ženy. Použitá technologie zajišťuje špičkové výkony. Maximální viditelnost je zajištěna zaoblenými skly. Brýle jsou dokonale kompatibilní s helmou. Obličejové těsnění z měkké sametové pěny a dvojitý nastavitelný elastický pásek. Dvojitá polykarbonátová skla s UV ochranou a úpravou proti zamlžování a poškrábání.

CRX POLAR FLEX skla
Nová generace skel, které kombinují technologické vlastnosti polarizovaných a CRX samozabarvovacích skel. Čočky jsou dvojí: vnitřní skla jsou polarizované: absorbují světlo a dochází k odstranění nepříjemných odlesků, žlutá foto chromatická vnější skla jsou aktivována slunečním zářením a mění svou barvu v závislosti na počasí. Fotochromatický vnější zorník se mění z kategorie S2 na S3, pokud je teplota nižší než +10 °, z S2 na S4, pokud je teplota nižší než -5 °. V nadmořské výšce přes 2.000 m s UVB zářením, přechází z S2 na S4 při jakékkoli teplotě.

Dvojitá skla (DA)
Zaručují ochranu proti zamlžování a současně lepší tepelnou izolaci. Izolační těsnění mezi skly je dokonale těsné i při velmi nízkých teplotách a nejvyšší nadmořské výšce.

Proti zamlžovací skla a UV filtr
Všechny skla jsou vybavena filtrem UV400, který zastaví ultrafialové záření a jsou s úpravou proti zamlžování. Zorníky jsou vyrobeny z protizamlžovacího acetátu a jsou k dispozici v různých barvách pro zajištění nejlepšího vidění za všech povětrnostních podmínek. Pokud chcete zvýšit kontrast, můžete využít skla, která snižují modré světlo (vlnová délka 400 – 480 nm), Vhodná jsou např. provedení zorníků žlutá nebo oranžová barva.

Máte o toto zboží zájem?
Volejte (+420) 739 077 223 nebo nás navštivte na prodejně v Uničově :)