Salice 602 DAPF PolarFLEX

lyzarske-bryle-salice-602-dapf-polarflex

Cena:

1690,- Kč

 

Doporučená cena:

1690,- Kč

 

Model:

2011/2012

 

Popis výrobku

Kombinace moderní technologie a agresivních linií.Přední přívody vzduchu a širokoúhlý objektiv: nejlepší vlastnosti pro závodní brýle. Plně kompatibilní se všemi helmami. Středně velká velikost. Obličejové těsnění z měkké sametové pěny. Dvojitý nastavitelný elastický pásek.

PolarFLEX skla
Když se světlo odráží od rovné plochy (sněhu, jezera nebo na mokré vozovce), lze toto vlnění rozdělit na horizontální a vertikální vlnění. Nová skla POLARFLEX absorbují světlo a to projde pouze v jednom směru, díky tomu dochází k odstranění nepříjemných odlesků, zvýšení kontrastu a snížení únavy očí. POLARFLEX zajišťuje volný výhled s přirozenými barvami, komplexní ochranu před UVA, UVB a UVC a příjemný pocit pohodlí i po několika hodinách lyžování.

Dvojitá skla (DA)
Zaručují ochranu proti zamlžování a současně lepší tepelnou izolaci. Izolační těsnění mezi skly je dokonale těsné i při velmi nízkých teplotách a nejvyšší nadmořské výšce.

Proti zamlžovací skla a UV filtr
Všechny skla jsou vybavena filtrem UV400, který zastaví ultrafialové záření a jsou s úpravou proti zamlžování. Zorníky jsou vyrobeny z protizamlžovacího acetátu a jsou k dispozici v různých barvách pro zajištění nejlepšího vidění za všech povětrnostních podmínek. Pokud chcete zvýšit kontrast, můžete využít skla, která snižují modré světlo (vlnová délka 400 – 480 nm), Vhodná jsou např. provedení zorníků žlutá nebo oranžová barva.

 

 

 

 

 

 

Máte o toto zboží zájem?
Volejte (+420) 739 077 223 nebo nás navštivte na prodejně v Uničově :)