K2 Illusion – blue

Cena:
1190 ,- Kč
Dop. cena:
2080 ,- Kč

Dětská helma K2 s nízkým profilem K2 Illusion je naše nejvýkonnější a nejlehčí přilba v dětské kolekci určené mladým pánům a slečnám. Tato K2 dětská helmamá lehkou a odolnou konstrukci tvořenou technologií in-mold, pasivní odvětrávání, K2 Dialed Fit systém zajišťující finální fixaci helmy pohodlně pomocí otočného kolečka, vyjmutelná vnitřní výstelka Full-Wrap pro hygienickou čistotu nejexponovanější vnitří části přilby. K2 Illusion má po stranách dva úchyty na brýle pomáhají držet brýle ve správném místě za jakýchkoli okolností, takže můžete dát sbohem brýlím nabírajícím sníh a houpajícím se za helmou. Součástí helmy je odnímatelný šátek přes obličej, který chrání obličej při velice nízkých teplotách a také dotváří řádnej styl. Samozřejmostí je bezpečnostní EU/US certifikace.

Váha: 368g

Detaily ..

K2 Ally Pro – red

Cena:
1490 ,- Kč
Dop. cena:
3120 ,- Kč

Parádní dámská helma K2 Ally Pro je našláplá technologiemi, má velice nízký profil a tak nízkou hmotnost, že i ortodoxní zastánkyně nenošení helmy s ní nebudou mít problém, těch 394gr. prostě na hlavě skoro nepostřehneš. Tato K2 dámská helma má lehkou a odolnou konstrukci tvořenou technologií in-mold, pasivní odvětrávání, K2 Dialed Fit systém zajišťující finální fixaci helmy pohodlně pomocí otočného kolečka, vyjmutelná vnitřní výstelka Full-Wrap pro hygienickou čistotu nejexponovanější vnitří části přilby, klip pro brýle na zadní straně. K2 Baseline Audio systémem stupně 3 s kvalitními vestavěnými sluchátky, mikrofonem, ovladačem s funkcemi play/pause/telefon, který vám umožní poslouchat hudbu, nebo telefonovat bez toho, aniž by jste si museli helmu sundávat z hlavy. Samozřejmostí je bezpečnostní EU/US certifikace.

Detaily ..

Uvex FUNRIDE 2 LADY

Cena:
2600 ,- Kč
Dop. cena:
2600 ,- Kč

Helma Uvex FUNRIDE 2 LADY nabízená ve třech velikostech skořepiny, systém IAS zajišťuje plynulé a velmi snadné nastavení velikosti v rozsahu několi centimetrů. S monomatickým komforním uzamykatelným systémem upevnění na bradě pomocí jedné ruky. Jednoduché, víceúrovňové nastavení, které nemůže být náhodně otevřeno ani v případě pádu. Komforní provedení je zárukou pohodlí. Rychle a snadno vyjmutelné ušní výstelky. Intergrované ventilační kanálky zajišťují optimální průchod vzduchu s možností úplného uzavření. Speciální membrána vývojových laboratoří pro akustiku a zvuk zajišťuje komfortní pocit. Žádný průvan, žádná deformace okolního zvuku. Integrovaný držák na brýle. Vyjmutelná prací výstelka.

Detaily ..

Uvex FUNRIDE 2

Cena:
2080 ,- Kč
Dop. cena:
2080 ,- Kč

Helma Uvex FUNRIDE nabízená ve třech velikostech skořepiny, systém IAS zajišťuje plynulé a velmi snadné nastavení velikosti v rozsahu několi centimetrů. S monomatickým komforním uzamykatelným systémem upevnění na bradě pomocí jedné ruky. Jednoduché, víceúrovňové nastavení, které nemůže být náhodně otevřeno ani v případě pádu. Komforní provedení je zárukou pohodlí. Rychle a snadno vyjmutelné ušní výstelky. Intergrované ventilační kanálky zajišťují optimální průchod vzduchu s možností úplného uzavření. Speciální membrána vývojových laboratoří pro akustiku a zvuk zajišťuje komfortní pocit. Žádný průvan, žádná deformace okolního zvuku. Integrovaný držák na brýle. Vyjmutelná prací výstelka.

Detaily ..

Uvex AIRWING 2

Cena:
1560 ,- Kč
Dop. cena:
1820 ,- Kč

Superlehká dětská helma Uvex AIRWING 2 je vyrobená technologií In mould a nabízená ve třech velikostech skořepiny, s monomatickým komforním uzamykatelným systémem upevnění na bradě pomocí jedné ruky. Jednoduché, víceúrovňové nastavení, které nemůže být náhodně otevřeno ani v případě pádu. Komforní provedení je zárukou pohodlí. Rychle a snadno vyjmutelné ušní výstelky., intergrované ventilační kanálky zajišťují optimální průchod vzduchu. Systém IAS zajišťuje plynulé a velmi snadné nastavení velikosti v rozsahu několi centimetrů. Prací vnitřní výstelka.Integrovaný držák na brýle. Váha 300g.

Detaily ..