O nás

Láska k horám a lyžím nás provází celý život. O naše mnoholeté zkušenosti, získané v lyžařských školách, testováním lyží a závodní minulostí se s Vámi chceme podělit.

Naším cílem není prodávat to nejdražší lyžařské vybavení, ale to nejvhodnější podle Vašich skutečných požadavků. Jen se správným vybavením máte ten pravý zážitek z jízd a lyžování se stává opravdu návykovým.

V roce 2011 jsme náš servis vybavili nejmodernější technologií od firmy MONTANA. Že jsme se vydali správnou cestou, nám potvrzuje stále stoupající zájem o naše služby a osobní reference Vás, spokojených lyžařů a snowboardistů. Za největší úspěch považujeme i  to, že si nás pro přípravu lyží vybírají závodníci,kteří se  pravidelně zúčastňují závodů Světového poháru a Mistrovství světa Masters. Zkuste nám důvěřovat i Vy!

Jsme rodinná firma a ve stejném duchu se nese i atmosféra v naší prodejně a přístup k Vám, zákazníkům. Pořádáme testy lyží, spolupracujeme se špičkovými závodníky, zúčastňujeme se Světového poháru  a Mistrovství světa Masters ve sjezdovém lyžování. Naše zkušenosti získané na těchto akcích můžete využít jak při výběru vhodného lyžařského materiálu, tak při servisních službách.

Děkujeme Vám za Vaši pozornost a těšíme se na Vaši návštěvu!

Za Ski-Uničov
Dalibor Hroza